Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené na úvodní stranu přeskočit menu

Odklepnuto, povoleno

vložil ONA dne 17. června 2009
všechny její články

štítky:

ohlášení stavby, stavební povolení

počet komentářů: 0

přidat komentář

Konečně máme cedulku s nápisem STAVBA POVOLENA. Myslela jsem, že bude bytelnější. Dobře, plechovou ceduli tohoto druhu jsem vážně nikde neviděla. Je pravda, že všude mají za oknem nebo na plotě pověšený papírový nápis v umělohmotných deskách. Ale mohlo to přeci být vyvedeno velkým písmem aspoň na čtvrtce, obyčejný kancelářský papír je tak... obyčejný.

Dlouhé čekání

vložil ONA dne 08. března 2009
všechny její články

štítky:

návrh, vizualizace

počet komentářů: 0

přidat komentář

fotek v galerii: 4

Ano, zrovna v takové fázi se nyní nacházíme, a proto také poměrně dlouho nepřibyl žádný nový příspěvek. Snad se to zase brzy změní, projekt se posune někam dál a my budeme mít náměty na psaní.

Něco na zahřátí

vložil ONA dne 11. ledna 2009
všechny její články

štítky:

elektřina, plyn, podlaha, topení

počet komentářů: 0

přidat komentář

Kdybyste tento titulek našli na webu jinak zaměřeném, asi byste si mohli přečíst něco o alkoholických nápojích vhodných do lednového počasí. Tady ale půjde o něco jiného, a sice o vytápění.

Stavět nebo renovovat? To je, oč tu běží

vložil ONA dne 29. prosince 2008
všechny její články

Před každým závažným rozhodnutím (a renovace bydlení určitě takovým je) musíte vyřešit několik důležitých otázek. Chci vám povyprávět, které to v našem případě byly, jak jsme je vyřešili a jaké argumenty nás k tomuto řešení vedly.

Vložila tchýně

vložil TCHÝNĚ dne 24. prosince 2008
všechny její články

štítky:

minulost

počet komentářů: 1

zobrazit komentáře přidat komentář

Už slovo tchýně není (slušně řečeno) hezké. Když si řeknete tchýně, hned se vám vybaví spousta ne zrovna lichotivých přirovnání. Zeť mi někdy říká tchýničko, což je trochu lepší, ale uznejte, že ani to není nic moc. Já jsem náhodou slušná tchýně, odevzdám „vilu“ s pozemkem a neprudim.

přejít na začátek článku
přejít na menu