Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené na úvodní stranu přeskočit menu

Ještě jsem tu já

vložil PES dne 21. prosince 2008
jeho další články, zobrazit všechny články

štítky:

obecné

počet komentářů: 0

přidat komentář

Já si žiju docela dobře, musím říct. Někdo bydlí v boudě, já mám vlastní barák. Je to výhoda hlavně v tom, že máte všechen personál pěkně po ruce a když něco chcete, můžete je úkolovat prakticky okamžitě. Abyste tomu rozuměli, šéfuju tady já, i když si třeba někdo myslí to samé o sobě.

Tenhle dům jsem si pořídil a je to už dlouho. Vlastně si ani nepamatuju, že bych někdy žil jinde, ale prý tomu tak je. Aspoň to oni tvrdí, ti dvounozí z mojí smečky. Každý správný pes má svoji smečku a ideální je, když jí může velet, tak jako je to v mém případě. Začínám ale něco čuchat, něco se určitě chystá. Musím se přiznat, že to asi nemám pevně v nohách, občas mě vyvedou něco, co bych nečekal.

Řeknu vám ale, že je to výhoda, mít bydlení s nějakou historií. Ty nové domy divně páchnou a nemají ten správný šmak, jestli víte, co tím myslím. V tomhle domě to voní zajímavě, nijak uměle, a z toho se dá leccos dozvědět. Dřív tu třeba určitě nějakýho psa měli, ale je to už dlooouho a asi šlo o zakladatele tohohle domu. Zato donedávna tu žila všelijaká havěť, hlavně myši a vynikaly prý hlavně drzostí. S těma jsem zatočil. Od té doby, co tu jsem, tak se žádná neodvážila vystrčit ani fousek a pak se odstěhovaly nadobro. Což je jedině správně, protože já bych tady asi jiná zvířata nesnesl. Výjimkou by bylo, kdybych si vybral nějakého bráchu nebo možná i holku, psí samozřejmě, to by bylo jiný kafe.

Ale abych se vrátil k tomu, že něco čuju – začínají se tu objevovat různí cizí lidé, což dřív nebylo. Někteří jsou fakt zábavní, tuhle třeba přišel pán v černém obleku a to byste měli vidět, jakou mi hned věnoval pozornost, když jsem se ho snažil přátelsky očuchat. Čuchat cizí lidi mě baví, stejně jako kohokoliv nebo cokoliv jiného. Musíte uznat, že je to vůbec nejzábavnější činnost. Jsem v ní dobrej, myslím. Proto mi taky neušlo, že přichází nějaká změna. Jen doufám, že mě se to moc nedotkne a ani mého území, to bych se na to teprve musel zblízka podívat. Nerad bych se hlavně ocitl v situaci, kdy by mě snad chtěli z baráku vystěhovat právě do nějaké boudy nebo kotce, jak jsem o tom na začátku mluvil. To bych ztratil spoustu výhod, které má pořízení si dvounohé smečky. No, uvidím. Hlavně teď nesmím polevit v ostražitosti, ona se určitě dřív nebo později objeví nějaká stopa, ze které bych poznal, co se to vlastně začíná dít.

Tak mi držte palce a když budete chtít, třeba vám zase něco napíšu. Haf.

Komentáře k článku

celkem komentářů: 0
přidat další komentář

Váš komentář ke článku

položky označené * jsou povinné
přejít na začátek článku

kontrolní otázka:

vzhledem k narůstajícímu množství spamujících robotů jsme se rozhodli, že než abyste luštili změť čísel z obrázku, stačí napsat slovy číslo deset, a je to :)
Přidat příspěvek
(nezobrazuje se)
   
kontrolní otázka: kolik je 5+5? (slovem)
 
přejít na začátek článku
přejít na menu