Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené na úvodní stranu přeskočit menu

Udělejme tlustou čáru, na tečku je ještě brzy

vložil ONA dne 26. března 2011
její další články, zobrazit všechny články

štítky:

minulost, obecné

počet komentářů: 6

zobrazit komentáře přidat komentář

Sedím v novém obývacím pokoji, do nohou mě hřeje podlahové topení, udělala jsem si čaj ve své krásné nové kuchyni a kochám se výhledem z obrovského francouzského okna. Ano, nakonec jsme dostavěli, i když jsme o tom přestali podávat zprávy. Všechen ten shon kolem stavby, neustálého stěhování sem a tam a zařizování nás zaměstnalo natolik, že kromě práce a nějakých těch psích a rodinných povinností nám mnoho času nezbývalo. Pokud jste snad někdo se zájmem čekal na další články, omlouváme se, že jsme Vás zklamali. Abychom ale neodcházeli od zahájeného díla a jelikož máme ten stavební cirkus stále v živé paměti, budeme psát články zpětně, jako vzpomínku na jednotlivé etapy „života“ našeho domu.

A na co se můžete těšit? Po oknech jsme vybírali koupelny, což jsem si já opravdu užila, zároveň jsme se museli rozhodnout pro nové podlahy, co uděláme s původními schody a trochu změnit plány ohledně topení. Samozřejmě nás také čekaly dokončovací práce, což obnášelo výběr světel a podobné radůstky, také zařizování kuchyně. Jako zatím poslední krok dostal náš dům nový kabát, a to až na začátku této zimy. Stihli jsme to jen tak tak před prvním opravdovým sněžením. Také jsme tu v domě měli letní nájemníky. Naštěstí nešlo o žádné škůdce. Bylo toho ještě dost a další program nás terpve čeká – ploty, příjezdová cesta a zahrada se již nemohou dočkat zasloužené pozornosti. O tom se také dozvíte a snad se tentokrát podaří v reálném čase.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na nové návštěvníky.

Komentáře k článku

celkem komentářů: 6
přidat další komentář

[6] Podlahy

vložil Podlahář, 29. listopadu 2018, 13:11

Skvělý blog, doporučuji podlahy a montáž podlah z www.podlahy-bily.cz

[5] rekonstrukce a nakonec nový domek

vložil Hanka, 29. prosince 2016, 20:39

Dejte sem fotky finále jak domeček vypadal před a po :-) Také jsme přemýšlali o rekonstrukci, ale nakonec jsme se rozhodli postavit domeček nový s ekonomickými stavbymi |:-)

[4] Es

vložil Eliška, 29. října 2016, 21:57

Máme od ekonomek čerstvě skvělej baráček a neměli jsme s nimi jediný problém. Sedím si též v obývacícm pokoji, do nohou mě hřeje podlahové topení, v ruce skleničku vína...

[3]

vložil Lucie, 12. října 2016, 20:54

prožívám nyní podobné pocity jako vy kdysi.Dnes jsme se přestěhovali - máme klíče :) Dům je krásný :) Sice zatím žádný nábytek, ale nafouknem matrace, vybalíme spacáky, zatopíme v krbu a otevřeme flašku šampaňského :)

[2] Vybírám

vložil Štěpánka, 02. října 2016, 20:59

Ráda bych už prožívala to co popisujete :-) Hledám stavební firmu, líbí se mi ekonomické stavby, poradíte prosím?

[1] http://stavebnecentrum.sk/

vložil Petko, 09. ledna 2013, 12:52

Dobry den, dakujem za super blog a drzim vam palce aj v dalsom stavania budovani. nezabudnite si uzivat tu stavebnu atmosferu, neskor vam bude chybat.

Váš komentář ke článku

položky označené * jsou povinné
přejít na začátek článku

kontrolní otázka:

vzhledem k narůstajícímu množství spamujících robotů jsme se rozhodli, že než abyste luštili změť čísel z obrázku, stačí napsat slovy číslo deset, a je to :)
Přidat příspěvek
(nezobrazuje se)
   
kontrolní otázka: kolik je 5+5? (slovem)
 
přejít na začátek článku
přejít na menu