Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené na úvodní stranu přeskočit menu

Udělejme tlustou čáru, na tečku je ještě brzy

vložil ONA dne 26. března 2011
všechny její články

štítky:

minulost, obecné

počet komentářů: 6

zobrazit komentáře přidat komentář

Sedím v novém obývacím pokoji, do nohou mě hřeje podlahové topení, udělala jsem si čaj ve své krásné nové kuchyni a kochám se výhledem z obrovského francouzského okna. Ano, nakonec jsme dostavěli, i když jsme o tom přestali podávat zprávy. Všechen ten shon kolem stavby, neustálého stěhování sem a tam a zařizování nás zaměstnalo natolik, že kromě práce a nějakých těch psích a rodinných povinností nám mnoho času nezbývalo. Pokud jste snad někdo se zájmem čekal na další články, omlouváme se, že jsme Vás zklamali. Abychom ale neodcházeli od zahájeného díla a jelikož máme ten stavební cirkus stále v živé paměti, budeme psát články zpětně, jako vzpomínku na jednotlivé etapy „života“ našeho domu.

Vložila tchýně

vložil TCHÝNĚ dne 24. prosince 2008
všechny její články

štítky:

minulost

počet komentářů: 1

zobrazit komentáře přidat komentář

Už slovo tchýně není (slušně řečeno) hezké. Když si řeknete tchýně, hned se vám vybaví spousta ne zrovna lichotivých přirovnání. Zeť mi někdy říká tchýničko, což je trochu lepší, ale uznejte, že ani to není nic moc. Já jsem náhodou slušná tchýně, odevzdám „vilu“ s pozemkem a neprudim.

Pohled zpět

vložil ON dne 19. prosince 2008
všechny jeho články

štítky:

minulost, úklid

počet komentářů: 0

přidat komentář

Má lepší polovice v předcházejícím článku naznačila, kde a jak bydlíme a částečně i důvody, které nás vedly k rozhodnutí rekonstruovat. Já Vám teď chci objasnit svůj úhel pohledu. K tomu je ale nutné se vrátit zhruba o 8 let zpět, kdy jsem se sem přistěhoval.

přejít na začátek článku
přejít na menu