Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené na úvodní stranu přeskočit menu

Udělejme tlustou čáru, na tečku je ještě brzy

vložil ONA dne 26. března 2011
všechny její články

štítky:

minulost, obecné

počet komentářů: 6

zobrazit komentáře přidat komentář

Sedím v novém obývacím pokoji, do nohou mě hřeje podlahové topení, udělala jsem si čaj ve své krásné nové kuchyni a kochám se výhledem z obrovského francouzského okna. Ano, nakonec jsme dostavěli, i když jsme o tom přestali podávat zprávy. Všechen ten shon kolem stavby, neustálého stěhování sem a tam a zařizování nás zaměstnalo natolik, že kromě práce a nějakých těch psích a rodinných povinností nám mnoho času nezbývalo. Pokud jste snad někdo se zájmem čekal na další články, omlouváme se, že jsme Vás zklamali. Abychom ale neodcházeli od zahájeného díla a jelikož máme ten stavební cirkus stále v živé paměti, budeme psát články zpětně, jako vzpomínku na jednotlivé etapy „života“ našeho domu.

Ještě jsem tu já

vložil PES dne 21. prosince 2008
všechny jeho články

štítky:

obecné

počet komentářů: 0

přidat komentář

Já si žiju docela dobře, musím říct. Někdo bydlí v boudě, já mám vlastní barák. Je to výhoda hlavně v tom, že máte všechen personál pěkně po ruce a když něco chcete, můžete je úkolovat prakticky okamžitě. Abyste tomu rozuměli, šéfuju tady já, i když si třeba někdo myslí to samé o sobě.

Kdo vlastně jsme a o čem to tu všechno bude

vložil ONA dne 16. prosince 2008
všechny její články

štítky:

obecné

počet komentářů: 0

přidat komentář

Dříve nebo později se prostě rozhodnete usadit. Ze známosti se stane vážná známost a pokud všechno funguje a nemáte výhrady k zaběhnutým pořádkům, jednoho dne se oblečete do úchvatných bílých šatů. Některé z nás si tak splní svůj holčičí sen a pak je čas začít pracovat na vyplnění dalšího snu v pořadí. Teď ale nemluvím o předávání genetických informací následujícím generacím, mateřský pud lze přesvědčivě umlčet tím, že si pořídíte domácího mazlíčka (v našem případě spíš mazla). Než totiž začnete přemýšlet o rozšiřování rodiny, ideálně si nejprve vybudujete kvalitní zázemí, postavíte si hnízdo. A my jsme začali pěkně od podlahy.

přejít na začátek článku
přejít na menu